Arnavutköy Nakliye

Memnuniyet Anketi
[Toplam: 6 Puan: 5]

Arnavutköy Nakliye 

Arnavutköy ilçemizin tüm sokaklarında ev taşıma hizmeti vermekteyiz. 

Evinizi, işyerinizi sorunsuz taşıyıp gitmesi gereken yere vaktinde ulaştırıyoruz.
Arnavutköy ve diğer ilçelerimizde hizmet veren şirketimiz ev ve işyeri eşyalarınızı ekonomik ve ekipli olarak taşımacılığını gerçekleştirmekte.
Arnavutköy nakliye firmamız gerçekleştirmiş olduğu nakliye faaliyetlerini marangozlu ambalajlı ve en önemlisi son zamanlarda halkımızın muzdarip olduğu ekonomi konusunda diğer firmalar içerisinde çok hesaplı yürütmektedir. Örnek olarak günümüzde bir ev taşıma fiyatı 2500-3000 lira olarak gerçekleştiriyorsa biz ortalama koşullardaki bir 2+1 evi 1000 liradan taşıma işlemini başlatıp sorunsuz sağlıklı bir şekilde tamamlıyoruz. 

Hizmetlerimiz
1-) Ev Taşımacılığı
Nakliyat sektörü içerisinde ana branşımız ev taşımacılığıdır. Nakliye düzeninden dolayı arada sırada çeşitli sektörlerden sadece nakliye işleri bize ulaştığında branşımız harıci taşıma yapmamaktayız. Bu durumun en büyük sebeplerinden birisi branşımız olan ev taşımacılığı en iyi şekilde benimseyip ev taşıma sonrasında ortaya sorunsuz düzenli bir iş çıkarabılmektir. 
Evize, nlaştığımız saatte gelip taşıma işlemine başladığımızda öncelikli olarak mobilya sökülüm kurulumlarına başlıyoruz. Sökülecek olan tüm mobilyaları tektek söküp gideceği yerde itina ile kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. İşinde ehil 6 kişilik ev taşıma kadrosuyla her an hizmet vermeye hazır Arnavutköy Nakliye firması

2-) İşyeri, Ofis Taşımacılığı
İşyeri ve iş ekipmanlarını taşımak belki bu sektörde taşımacılığı en zor alanlardandır.
eşitli dükkanlardaki iş makinelerinin adet başına ortalama ağırlığı 250-400 kiloya kadar çıkabilmektedir. Özellikle şuanki hayat pahaılığına bakacak olursak bu makinelrin taşınmasında dikkat ve beceri çok büyük bir yer tutar. Taşınma esnasında yapılacak en ufak bir hata geri dönüşümü olmayan milyarları bulacak bir zarara yol açacaktır.  

3-) Parça Eşya Taşımacılığı
Sektörümüzde parça eşya taşımacılığının büyük bir yeri vardır. Son yıllarda artan gerek 2. el alış veriş platformlarının yeri, gerekse halkımızın eşyalarını belirli ücretlerle değerlendirme imkanı sektörümüzde parça eşya taşımacılığını arttırmıştır. Bir parça eşya taşımacılığı için gereken en önemli şey 1. küçük araç 2. si ise işe uygun az çalışanlı ekip. Eğer çalışan sayısı  ve araç büyük olursa maliyetide yüksek olacağından parça eşya taşımacılığına uygun olmayıp yüksek fiyatlar ortaya çıkacaktır. Arnavutköy ev taşıma firması

Güvenli Taşıma

Memnuniyet Anketi
[Toplam: 6 Puan: 5]
0538 686 7996