Memnuniyet Anketi
[Toplam: 3 Puan: 5]

Arnavutköy nakliyat şirketleri olarak hizmet veren firmalar arasında öncü olan firmamız Arnavutköy ilçemizde hesaplı, kaliteli olarak taşıma yapmaktadır. Son aylarda insanlarımız ortak ihtiyaçlarından olan taşınmalar gerek şehiriçi gerekse şehir dışı taşınmalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok sebepten dolayı taşınma gereksinimleri olabilir. 
Bu gibi ihtiyaç hallerinde Arnavutköy nakliyat şirketleri olarak halkımıza hesaplı, marangozlu, ambalajlı olarak destek vermekteyiz.
Arnavutköy çi ve dışında tüm taşınmalarınızı hesaplı, marangozlu olarak yerinde getirmekteyiz. Araçlarımızda bulunan sabit ev taşıma çalışanlarımızla doğrudan kendi bünyemizle hizmette bulunmaktayız. Hiçbir aracımız ve çalışanımımız günü birlik toplama elemanlardan oluşmamaktadır.

Evden Eve Nakliyat işlemleri şehir içi normal şartlarda bir 2+1 için ortalam 4-5 saat kadar sürmektedir. Bu 4-5 saatin içerisinde sökülüm kurulum, ambalaj ve nakliye gerçekleştirilmektedir. Ev taşımacılığı için gerekli olan ve elemanların yorulmamasını sağlayan çalışma ekip adedi 6 dır. Ekibimizin içinde mobilya söküm kurulum ustası, istif ustası, ambalaj ustası ve şoför vardır. 
Mobilya taşımacılığı nakliyat sektörü içerisinde en hassas taşıma biçimidir. Günümüz şartlarında pahalı olan ve gittikçe artan mobilyaların bilinçli ellerce dikkatli taşınması gerekir. Dikkatsizce yapılan bir taşınmanın ileriye dönük bedeli çok ağır olacaktır.

Arnavutköy Nakliyat firmamızın tüm ekipman ve araçları sadece ev taşıma üzerine donanmıştır. Kapalı kasa olarak yaptırdığımız kamyonlarımızın içerisi ahşap döşeme olmaktadır. Ayrıca mobilyalarınızın ve kolilerinizin toz, kir, su gibi dış faktör zararlarına karşı ayrı önlemler almaktayız. Ev taşımacılığını Arnavutköy nakliyat firamız 2004 yılından itibaren Arnavutköy merkezli olarak sürdürmektedir.

Başta Arnavutköy ve tüm İstanbul’a hizmet veren önceliği kalite ve hesaplılık olan problemsiz ev taşıma firması. Arnavutköy nakliyat şirketi

Arnavutköy parça eşya taşıma 

 

 

Memnuniyet Anketi
[Toplam: 3 Puan: 5]