Memnuniyet Anketi
[Toplam: 5 Puan: 5]

Arnavutköy Nakliyat

Arnavutköy’de gerçekleştirdiğimiz tüm taşımaların problemsiz olabilmesi için sonuna kadar mücadele ediyoruz.
Nakliyat firması nedir? Nakliye hizmeti İstanbul, Türkiye ve Dünyada olduğu gibi bir yükün bir yerden biryere gitmesi için kurulup gelişmiş olan resmi şirkettir. Arnavutköy nakliyat firmamız çok kollu taşıma sektörü içerisinde kendine eşya taşımacılığını seçmiş ve sadece bu yolda ilerleyip belirli teknikler geliştirmiştir. Taşımacılıkta en zahmetli ve itina istenen grupman eşyadır. Sadece araçla yapılamayan ev taşımacılığı için en az 5-6 kişilik ekipler gerekmektedir. Her çalışanın eşya hakkında bilgisi ve deneyimi zorunludur. Çalışanlardan sadece 1 tanesinin yaptığı veya ihmal ettiği bir iş paha biçilemez sonuçlar doğurabilmektedir. 
Arnavutköy Evden Eve Nakliyat olarak şirketimiz 4 büyük araç ve 1 küçük araç çalıştırmaktadır. Parça eşya taşımacılığı olarakta hizmetimiz devam etmektedir.
İstanbul içi çalışmakta olup nadirende olsa il dışı taşımacılığı yapmaktayız. Arnavutköy Nakliyat evinizdeki tüm eşyaları belirlenen saatte gelerek ambalajlı olarak taşımacılığını yapmaktadır.

Son günlerde artan hayat pahalılığından en çok nasibini alan ürünlerden bir taneside şüphesiz ev eşyalarıdır. Pahalı olmakla birlikte büyük bir beğeni ve emekle alınan eşyaları taşıma esnasında heba etmeyecek bir firma bulmak büyük önem taşımaktadır. Arnavutköy Nakliyat şirketimiz Arnavutköy’de yıllardır. Evden eve, parça eşya taşımacılığı yapmış ve tecrübelerini en hesaplı olarak halkıyla paylaşmış firmadır. 
Hesaplılık ev taşıma sektöründe büyük bir yere sahiptir. Özellikle var olan maaş zamlarının yetersizliği halkımız üzerinde taşınmadan korkma durumu gerçekleştirmiştir. Firmamız taşınma fiyatlarını neredeyse 2-3 sene önceki fiyatlarda eş değerde tutmakta ve halkımıza kaliteli taşınma deneyimi ucuz olarak gerçekleştirmekte.

Taşınmada Marangoz Önemi
İstanbulda her an her yerde bir şekilde taşınma ihtiyacı doğabilir. Taşınma gereksinimi akıllara geldiği zaman evinizi taşırken aynı zamanda mobilyalarınızın kulurum ve sökülümlerini yapacak bir marangozlu nakliyatı bulup anlaşmaktır. İyi bir marangoz mobilya ömrünü en az 15 yıl uzatır. İşi bilmeyen çalışanların elinde mobilya yeni dahi olsa çalışmasında sıkıntılar çıkacak, kırılmalar yaşanacaktır. Kırılan mobilyalarınızı yeniden aldığınız taktirde şanki şartlarda 10-15 bin lira artı ödeme yaparak önünüzde ki başka planlarda kesintiler yaşayacaksınız. Tüm bu sıraladığımız olumusuz durumlardan sıyrılmak için iyi araştırmalı ve güvenilir bir Arnavutköy Nakliyat firmasını tercih etmelisiniz. Arnavutköy evden eve nakliyat

Ar

 

Memnuniyet Anketi
[Toplam: 5 Puan: 5]
0538 686 7996