Memnuniyet Anketi
[Toplam: 1 Puan: 5]

Sektörde mobilya ve ev taşımacılığı üzerine faaliyet gösteren firmamız hizmette bulunduğu müşterilerine Arnavutköy şehirler arası nakliyat hizmetini sunmaktadır. Uzun zamandır edindiği tecrübeyle eşyaya yaklaşan firmamız bir kere yükleme yapıp yola çıkmaktadır. Türkiye’nin tüm ilçelerine hesaplı taşıma yapmaktayız.

Yola çıkmadan önce tüm mobilyalarınızı gerekli ambalajlama ile sarmakta güvene almaktayız. Resmi firmamızla yürüttüğümüz taşımacılığımızla bizlere tüm eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Bakanlıkça istenen tüm taşıma evraklarımız eksiksizce bulunmaktadır. Taşınma işlemlerinizden önce iş yerimize gelebilir veya telefon ile iletşime geçebilirsiniz.

Sizin için  Arnavutköy şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini büyük bir ciddiyetle takip eden şirketimiz kimsenin üzülmediği kaliteli, hesaplı bir taşıma firması olma yolunda hızla ilerlemektedir. Firmamızın tüm çalışanları sabit ve iş bilir çalışanlardır. Bu sektörde sağdan soldan toplama, vasıfsız eleman çokca bulunmaktadır. Kendi bünyemiz çalışanları en az 7 yıl olmakla birlikte başka bir sektörde çalışmamaktadırlar. 

Sizden Gelen Sorular.

Arnavutköy Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmetinde eşyayı yerinde görebilirmisiniz?

Öncelikli olarak telefon vasıtasıyla iletişime geçtiğimiz tüm müşterilerden ön bilgi alındıktan sonra isteğe bağlı evlere gidilip fiyat verilmektedir.

Arnavutköy’de ev taşıma ücretleri ne kadar?

Ev taşıma işlemlerinde fiyatları etkileyen etkenler çok yönlüdür. Fakat herşeyi ile ortalama değerlere sahip olan bir 2+1 ev şuan için 1400 lira bir rakama sahiptir. Tabiki en sağlıklı fiyatı iletişime geçerek edinebilirsiniz.

Arnavutköy Şehirler arası nakliyat hizmeti var mi?

İstanbul’dan tüm Türkiye geneline eşya taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Arnavutköy Şehirlerarası Nakliyat

Arnavutköy Şehirlerarası Nakliyat

Memnuniyet Anketi
[Toplam: 1 Puan: 5]